Masz pytania? DZWOŃ 570 315 316 w godz. 7-22 udzielimy wszelkich niezbędnych informacji

domek ikona
Pasieka Pszczeli Port
tło

KATEGORIE 

OPINIE O NAS

99% opinii o nas ma 5 gwiazdek! - Sprawdź

Wysyłka w 24h

Dla zamówień powyżej 5 dowolnych matek dodajemy  1szt GRATIS

Darmowa dostawa zamówień od 500 zł

matka unasienniona naturalnie

ze sprawdzonym czerwieniem

90 zł

matka unasienniona sztucznie

bez sprawdzonego czerwienia

 60 zł

matka nieunasienniona

25 zł

Matka pszczela - SZRON
28 kwietnia 2023

Matka pszczela - BUCKFAST LIGURICA KANGARO od T.RUMPEL

Matki pszczele Buckfast Ligurica Kangaro - informacje ogólne i cechy

Matki pszczele Buckfast Ligurica Kangaro cena od 25zł

Ligurica (kangaroo), pierwotnie hodowana przez T. Rumpela, została ugruntowana dzięki jego długiej pracy hodowlanej. Ta linia pszczoły wykazuje silne i bardzo silne cechy rodzinne, charakteryzując się wyjątkową łagodnością i brakiem skłonności do rojenia.

Matki Buckfast Ligurica Kangaro- cechy i korzyści

Matki pszczele Buckfast Kangaroo, będące częścią tej rasy, prezentują typowe cechy charakterystyczne dla tego gatunku. Pszczoły te rozwijają się w silne rodziny.

Masz pytania? DZWOŃ 570 315 316 w godz. 7-22 udzielimy wszelkich niezbędnych informacji

 

Matki do wysyłek, są bardzo STARANNIE pakowane w SPECJALNYCH  klateczkach wraz ze świtą pszczół opiekunek i w wentylowanych kartonikach tekturowych, które gwarantują BEZPIECZNĄ DOSTAWĘ

 Dostarczamy do klientów w całym kraju

POZOSTAŁE MATKI PSZCZELE strzałka ikona

Matki pszczele Buckfast Ligurica Kangaro - informacje dodatkowe

Matki Buckfast Ligurica Kangaro, będące efektem innowacyjnego połączenia cech wytrzymałych pszczół Buckfast z łagodnością i wysoką produktywnością pszczół Ligurica, a także unikalnymi adaptacjami pszczół Kangaro, przedstawiają nową generację matek pszczelich, które wyróżniają się nadzwyczajną adaptacją do różnorodnych środowisk, doskonałą zdolnością do produkcji miodu i wyjątkową odpornością na choroby. Dzięki starannej selekcji i skrzyżowaniom, te matki pszczele zapewniają pszczelarzom kolonie o wysokiej stabilności, minimalizując potrzebę interwencji i zwiększając efektywność pasieki. Ich spokojny temperament oraz zredukowane tendencje do rojenia czynią je idealnym wyborem dla pszczelarzy poszukujących zarówno wysokiej produktywności, jak i łatwości w zarządzaniu. Matki Buckfast Ligurica Kangaro oferują korzyści ekonomiczne poprzez zwiększenie wydajności produkcji miodu i poprawę zdrowia kolonii, co przekłada się na zredukowane koszty leczenia i utrzymania. Stanowią one krok naprzód w dążeniu do zrównoważonego i innowacyjnego pszczelarstwa, umożliwiając hodowcom wykorzystanie najlepszych praktyk hodowlanych w celu osiągnięcia optymalnych wyników.

Sprawdź nasze pozostałe matki pszczele Buckfast, lub dowiedz się więcej o naszej hodowli matek pszczelich: "Matki pszczele - Pszczeli Port".

instagram
you tube
facebook

Zamów strzałka

Zadzwoń lub zamów online 

© PSZCZELI PORT 2023

Pasieka Hodowlana Pszczeli Port

 

pinezka ikona ul. Marynopole 26, 23-230 Trzydnik Duży | woj. Lubelskie

 

telefon ikona +48 570 315 316

Pasieka hodowlana Pszczeli Port logo